Zajęcia sportowe i artystyczne

Nasze zajęcia dla dzieci i młodzieży mają na celu popularyzację sportu, tańca i sztuki.

Proponujemy organizację urozmaiconych zajęć wychowania fizycznego i uwrażliwienia artystycznego w postaci:

  •  akrobatyki street & parkour (miejskiej ogólnorozwojowej gimnastyki wzbogaconej o elementy usprawniające)
  •  korektywy z elementami pilates dla dzieci i młodzieży
  • nauki tańca towarzyskiego, klasycznego (także przed studniówką)
  • nauki śpiewu (w ramach uzupełniających zajęć z muzyki)
  • nauki rysunku, malarstwa, rzeźby
  • musicalu, czyli połączenia śpiewu, tańca i zajęć aktorskich, w czasie których dzielimy młodzież pod kątem grup zainteresowań i możliwości tak, aby każdemu pozwolić na udział w spektaklu z wykorzystaniem jego najmocniejszych stron.

Zajęcia realizujemy je w formie praktycznych zajęć warsztatowych na terenie naszej szkoły w Starej Miłosnej przy Al. Piłsudskiego 4e, jednak część z nich możemy organizować również u Państwa. Chętnie przyjedziemy do szkoły/świetlicy/przedszkola albo innego wybranego przez Państwa miejsca.

Na zajęcia zapraszamy przez cały tydzień w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych ustalanych indywidualnie z każdą placówką czy grupą.

Długość warsztatów dostosowujemy do wieku i potrzeb uczestników. Przeważnie jest to: 1,5 -2 h tanecznego lub artystycznego bloku warsztatowego o przystosowanym do zaawansowania uczestników stopniu trudności.

Naszą ofertę kierujemy do przedszkoli, szkół podstawowych oraz średnich, a także pozaszkolnych dziecięcych i młodzieżowych grup zorganizowanych.

Zapraszamy do współpracy !