Urodziny tematyczne dla dzieci

Urodziny tematyczne dla dzieci

Wybierz coś dla siebie, albo powiedz nam, o czym marzysz !

 

  1. „Na królewskim dworze”. Jak Zostać Królową? To proste… wystarczy nauczyć się dworskich manier, wziąć lekcje tańca i śpiewu, odkryć magiczną skrzynię, opanować czarodziejskie sztuczki podróżując po różnych krainach, aż w końcu doczekać się koronacji.
  2. „Kraina Lodu”. Scenariusz opracowany na podstawie filmu: „Frozen”. Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczną moc uwięziło królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, renifer Sven oraz czarujący Bałwanek Olaf.
  3. „Top Models”. Zostań modelką. Podczas imprezy nauczymy się sztuki makijażu, stylizacji ubioru i doboru fryzur, pozowania przed aparatem – profesjonalna sesja zdjęciowa. Nauczymy się również ładnie poruszać i chodzić po profesjonalnym wybiegu. Finałem będzie Pokaz Mody.
  4. „Projekt Lady”. Popracujemy nad stylem, prezentacją, dobrymi manierami – savoir-vivre, mimiką twarzy i mową ciała. Zadania: autoprezentacja, lekcje tańca, sztuka poruszania się, stylizacja, przeprowadzenie wywiadu, zagramy także w swojej własnej reklamie.
  5. „StreetWORK”. Chodź do miasta! Trapezy, liny, ścieżka akrobatyczna, trampoliny, drążki i wszystko, co pomoże Ci przetrwać w miejskiej dżungli. Nauka sprawnego pokonywania przeszkód, salta, bezpieczne skoki i przewroty. W asyście trenera nauczysz się, jak radzić sobie w każdych warunkach.
  6. „B-Boy’s Street”. Każdy chłopak chce być w centrum uwagi i zabłysnąć wśród rówieśników czymś spektakularnym…. Podczas imprezy młodzi przygotują występ B-boys. Chłopcy wykonają matę do tańca oraz scenografię do show, zorganizują sprzęt grający, dobiorą muzykę i odpowiedni strój. Nauczą się rozmaitych trików break-owych i akrobatycznych łącząc je w spójną choreografię.W finale wystrzelą sztuczne ognie i rozpocznie się wielkie B-Boys Show.
  7. „Urodziny w powietrzu”.  Jeśli chcesz poczuć się jak latający w powietrzu motyl lub marzysz o karierze cyrkowej, to te urodziny są właśnie dla Ciebie. Będziemy fruwać na kołach, szarfach oraz trapezach. Stworzymy choreografię powietrzną do muzyki i będziemy tańczyć w przestworzach. Zabawy z konkursami oraz wiele innych atrakcji czeka na Ciebie!!!!

 

CZAS TRWANIA: 3h

MIEJSCE: Folies Art School

SCENOGRAFIA: w zależności od wybranego scenariusza.

DANIA: Ciastka, słone i słodkie przekąski, żelki, chipsy,

wyciskane soki, woda, owoce, Piccolo dla wszystkich uczestników zabawy.

KOSZT :  1 500 PLN (do 20 uczestników*)

*każda dodatkowa osoba 50zł.