Poznajmy się !

Nasz zespół

Wykwalifikowana zarówno technicznie, jak i pedagogicznie kadra to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa, świetnej atmosfery, szybkich efektów szkoleniowych oraz komfortu w trakcie zajęć.

Marzena Barcik

Art Pole, Balet, Taniec Nowoczesny, Modern Jazz, Burleska

Duch artystyczny. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. L. Różyckiego w Bytomiu oraz łódzkiej Filmówki, choreograf i producent.  Z wielką pasją uczy także tańca dzieci, młodzież oraz dorosłych. W Folies Art School szkoli z: modern jazz, lyrical, modern jazz, broadway jazz, taniec nowoczesny, balet oraz art pole.

Jest organizatorem wydarzeń artystycznych, warsztatów oraz wykładowcą historii tańca.

Absolutnie uwielbiana przez dzieci, trzęsie całym studiem 🙂

Magdalena Kurowska

Pole Fitness & Pole Dance

Sport i muzyka to jej żywioły. Przygodę z tańcem towarzyskim rozpoczęła w wieku 8 lat w Bielańskim Ośrodku Kultury. Z pole dance związana od 2007 roku. W pracy instruktora, którym jest od 2014 roku najbardziej ceni sobie satysfakcję swoich kursantek, ich determinację w dążeniu do celu i radość z efektów ciężkiej pracy.

Koneserka muzyki, adrenalinowych sportów, ratownik i kaowiec.

Zobaczycie ją z pewnością przy pianinie!

39522337_1840955322661761_263214833057398784_n

Karolina Świetlaga

Pole Dance & Choreopole

Dynamit ! Tancerka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, instruktor pole dance i pole choreo, tańca jazzowego, nasz klubowy pole coach, a jednocześnie ciepła i cierpliwa nauczycielka. Karolina swoje prawie 10-letnie doświadczenie instruktorskie i technikę pole dance szlifowała pod okiem: Jenyne Butterfly, Alesii Vazmitsel, Hanki Venselaar, Lolo Hilsum oraz Oony Kiveli. Przygoda z pole dance to dla niej niekończące się wyzwania, walka z własnymi słabościami i odkrywanie siebie wciąż na nowo.

Piotr Jagiełło

Piotr Jagiełło

Akrobatyka & Parkour / StreetWORKout

Doświadczony trener akrobatyki, pasjonat, a od niedawna dyplomowany instruktor parkour.
Prywatnie najchętniej biega w poszukiwaniu wyzwań, przeszkód, wyznacza nowe szlaki w miejskiej dżungli. Wielką radość sprawia mu również nagrywanie i montaż adrenalinowych filmów.

Ponad wszystko ceni bezpieczeństwo ruchu.

Trzyma w ryzach adrenalinę swoich podopiecznych 🙂

ceran-blackwhite

Agnieszka Krysińska-Ceran

Gimnastyka artystyczna, Video-clip dance, Pilates, Core Express, BodyWORK

Medalistka Mistrzostw Polski w gimnastyce artystycznej, zawodowa tancerka teatru Sabat, choreograf, instruktor fitness, trener gimnastyki artystycznej, trener personalny, instruktor gimnastyki korekcyjnej. Założyciel i choreograf zespołów tanecznych i cheerleaders. Znakomity pedagog.

Jednym spojrzeniem stawia do pionu!

Dominika Krzymowska 2

Dominika Krzymowska

Aerial Silk & Hoop

Absolwentka Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej. Jej przygoda ze światem artystycznym zaczęła się bardzo wcześnie, gdyż pochodzi z rodziny cyrkowej. Spośród wielu rodzajów sztuk cyrkowych to właśnie gimnastyka powietrzna stała się jej pasją i najpiękniejszym sposobem na życie. Założycielka Szkoły „Gimnastyka Powietrzna School” oraz tancerka Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej. W Folies Art School prowadzi zajęcia z Aerial Silk & Hoop dla dzieci i dorosłych.

Mamy z nią niezły cyrk!

kacper

Kacper Krzymowski

Samoobrona, Kung-fu, Sanda

Nasz bezpiecznik. Instruktor Kung Fu, skoncentrowany na precyzji ruchu, pedagog, pracujący także z uczniami wymagającymi szczególnej opieki. Pasjonat dalekowschodnich sztuk walki, ciepły i pozytywny motywator, a prywatnie mąż Dominiki Krzymowskiej – naszego dobrego ducha Aerialu 🙂

Guzik

Michał Guzik

Samoobrona, Aikijujutsu Kobukai

I dan w Aikijujutsu Kobukai, feminista i ratownik, trener personalny, instruktor pierwszej pomocy z elementami medycyny pola walki, więc gdyby na zajęciach zabrakło Wam adrenaliny, to poda w iniekcji bezpośrednio do mięśnia sercowego :),

Dodatkowo szkoleniowiec – możecie zdobywać u niego kolejne pasy !!!

1U8A1965

Karol Jasiński

Zajęcia aktorskie, Musical

Ogień i charyzma ☺
Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika
Solskiego w Krakowie oraz Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Grał między innymi w Teatrze Polskim w Warszawie, Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Teatrze Stu, Teatrze Muzycznym w Lublinie, Teatrze Variete , Teatrze PWST w Krakowie, Teatrze Barakah oraz w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Laureat Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Miał okazję grać  także w serialach Barwy szczęścia, Belle Epoque, Na sygnale, O mnie się nie martw oraz w filmie „Kochanka Szamoty”. Współpracuje z przedszkolami, prowadzi warsztaty teatralne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na terenie całego kraju.
Przełamuje opory największych introwertyków. Pomoże w pracy z tekstem, w autoprezentacji, skoryguje scenariusz i wywoła uśmiech ☺

IMG_3482

Maja Pyra

Salsa, latino dance, sexy dance, taniec towarzyski dla dzieci i dorosłych

W tańcu towarzyskim, który trenuje od ponad 12 lat, Maja posiada klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i klasę taneczną A w tańcach standardowych. Zajęcia z Mają to gwarancja cudownej atmosfery, ale i niekonwencjonalnego podejścia – w program zajęć tanecznych uwielbia wplatać elementy baletu, jazzu czy street dance, cheerleadingu, oraz hip hopu. Pod jej czujnym okiem wszyscy są królami parkietu 🙂 W Folies Art School Maja prowadzi zajęcia z salsy, tańca towarzyskiego dla dzieci, wspiera również przerażonych pierwszym tańcem weselnym narzeczonych. W drobnym ciele wielka radość, energia i emocje 🙂

Agnieszka Abczyńska

Agnieszka Abczyńska

Power Joga, Slow Flow, Hot Yoga, Hatha Yoga

Pasjonatka vinyasy i power jogi. Praktykę zaczęła w 1999 roku w studiu Iyengar Jogi Sławomira Bubicza, a doświadczenie instruktorskie zdobywała ucząc łącznie kilkanaście lat w Kopenhadze i Londynie.

Prowadzi również warsztaty z anatomii i indywidualnych możliwości / zakresów ruchu oraz odnalezienia prawidłowego ustawienia ciała w poszczególnych asanach. Kładzie ogromny nacisk na precyzję wykonania, która jest dla niej formą medytacji.

Stowarzyszona w Yoga Alliance, które umożliwia uczenie w całej Europie.

https://www.yogaallianceprofessionals.org/united-kingdom/yoga-teacher/agnieszka-abczynska

Ciepło, dobra energia i życzliwość !!!

32627661_1807682696194811_8200634633121955840_n

Tomasz Sadlakowski

Tango Nuevo

Instruktor tanga argentyńskiego, ale także kizomby, salsy, wszystkiego, co naprawdę gorące. Jako tancerz, choreograf oraz nauczyciel tańca z wieloletnim doświadczeniem kładzie nacisk przede wszystkim na technikę i estetykę tańca, zwraca również uwagę na swobodę, naturalność ruchów i kreatywność swoich podopiecznych. W 2010 roku zdobył dyplom zawodowego instruktora tańca sportowego przyznany przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Sportu im. Haliny Konopackiej. Uwaga ! Kursantki omdlewają w jego ramionach 🙂  

„Nie patrz na stopy, wsłuchaj się w siebie !”

Karolina Brzezińska

Joga

Aktorka, praktyk sztuki uzdrawiania Ma-uri Healing Arts, master coach, dyplomowana nauczycielka tradycyjnej jogi indyjskiej według tradycji Kuvalayanandy koło Bombaju. Na codzień oddana praktyce dynamicznego Surjanamaskar (powitania słońca). Surjanamaskar jest dla niej bezcennym doświadczaniem przepływu siły i mocy. Jest dopełnieniem naturalnego stanu wzrostu całego bagażu doświadczeń jak teatr, Ma-uri, taniec, czy hatha joga. Karolina wychodzi z założenia, że każdy z nas, w miarę własnych możliwości i świadomości, jest w naturalny dla siebie sposób twórczy i kreatywny, że w głębi serca posiadamy całą potrzebną wiedzę, by wydobyć z siebie potrzebne umiejętności, ukryte zasoby dla samorozwoju, dla pełnego, szczęśliwego życia.

Przy okazji niezawodnie rozciąga i odbarcza kręgosłup 🙂

Patrycja Czekaj

Shuffle Dance, Cheerleading

Ogień ! Związana z tańcem i sportem od dziecka, tańczy w licznych projektach, zawodach oraz pokazach na wydarzeniach sportowych: od inscenizacji tanecznych poprzez jazz, hip-hop i cheerleading, new style, commercial i shuffle dance. W portfolio Pati szumi od dużych eventów:  pokazów tanecznych na wydarzeniach sportowych, kulturalnych po koncerty, teledyski, po oprawę mistrzostw Polski i Europy.

Będzie gorąco !

Anna Butkiewicz

Wokal i emisja głosu

Absolwentka Konserwatorium Leoša Janáčka w Ostrawie na wydziale śpiewu operowego. W 2005 roku uzyskała dyplom magisterski na wydziale wokalnym Uniwersytetu Muzycznego w Ostrawie. Solistka Opery Narodowej w Ostrawie i pedagog wokalny. Jest współzałożycielką szkoły musicalowej B&B.

W Folies Art School prowadzi zajęcia wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których dba o zdrowe i swobodne śpiewanie na całej rozpiętości skali.

Ania uczy również techniki nazywanej Belt lub Brodway Belt, która jest najbardziej znaną i popularną techniką wokalną w zakresie śpiewania stylu Musical w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz, z jaką mocą możesz śpiewać! Bądź jak Ania.

monikajedynak

Monika Jedynak

Exotic & Pole Dance

Jej zawodowy świat kręci się wokół rurki, ale posiada również licencję zawodnika tańca sportowego. Uwielbia zmysłową odsłonę pole dance – w exotic pole czuje się jak ryba w wodzie. W kwietniu 2016 roku podczas Exotic Show Championship występ zagwarantował jej złoty medal, a już rok później ponownie rozpaliła scenę i zachwyciła międzynarodowe jury wygrywając zawody Esensai Championship w kategorii exotic. Hojnie dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc grupy zaawansowane POLE oraz EXOTIC. Ostrzegamy przed morderczymi rozgrzewkami u Moniki, ale atmosfera na zajęciach nie ma sobie równych.  Adelante, Chicas !