O miejscu

Nasza szkoła

Ruszamy pełną parą 🙂

500 m2 czystej radości !

3 sale sportowo – taneczne, klubokawiarnia i bistro, które wieczorami zmienia się również w klub taneczny, prywatne pole golfowe w specjalnie przygotowanym pokoju, symulator WRC – wszystko, aby każdy z naszych gości znalazł coś dla siebie.

Mieścimy się w przyziemiu nowego apartamentowca przy Piłsudskiego 4 w Wesołej (róg Mazowieckiej), za hotelem Bella Vista przy drodze do Sulejówka.

Znajdziecie nas 🙂

Galeria zdjęć

Sala POLE z 6 drążkami i ścianą luster. Służy do zajęć pole dance, pole fitness, pole art. Klimatyczna choć surowa – nic nie odwraca uwagi od piękna ruchu.

Plac zabaw dla młodszych i starszych.

Na sali AKRO odbywają się zajęcia aerial silk & hoop, akrobatyka, parkour, a także break dance, hip-hop i wszelkie pokazy.

Do atrakcji niebawem dołączy ścianka wspinaczkowa o zróżnicowanych stopniach trudności.

Sala MUSICAL to kameralna sala do zajęć w mniejszych grupach. Służy do zajęć z gimnastyki artystycznej, technik jazzowych, burleski, modernu, zajęć musicalowych, a także pilatesu i jogi. Odbywają się tam również przesłuchania, zajęcia z emisji głosu oraz nauka gry na pianinie.

Ascetyczna biel w połączeniu z czernią służy odprężeniu i…pięknym zdjęciom.

Profesjonalnie przygotowany pokój z realistycznym symulatorem gry w golfa. Osobne aplikacje pozwalają trenować uderzenia na range’u i próbować sił na 18-dołkowym polu.

A wszystko z trawą pod stopami i szumem oceanu w tle.

200 m2 odpoczynku. Połączenie industrialnego bistro ze strefą spokoju i wygody. W piątki i soboty po zmroku zmienia się w klub taneczny, w ciągu tygodnia porządkuje się w służbie biznesu.

Spotkanie służbowe, niewielka konferencja w ciągu dnia, a wieczorem huczne urodziny, albo mecz nadchodzącego Euro? Po to jesteśmy.

 

Czekamy na wiosnę 🙂