Trening golfowy

Umów się z przyjaciółmi na kameralny trening golfowy !

Przez cały rok, bez względu na pogodę, tuż obok Ciebie !

 

NYQUISTA GOLF
Golf na najwyzszym poziomie przez cały rok!

Folies Art School we współpracy z zespołem Nyquista oddaje do dyspozycji wszystkich fanów i sympatyków golfa pierwszy symulator treningowy do treningu gry długiej i krótkiej. Zapewniamy świetne warunki treningu zarówno graczom początkującym, jak i wytrawnym golfistom szlifującym poszczególne elementy gry.

Nasz symulator golfowy oparty jest na najnowszej, fotometrycznej jednostce pomiarowej SKYTRAK, cieszącej się ogromnym zainteresowaniem na rynku radarów golfowych. SKYTRAK to realistyczny i działający w czasie rzeczywistym radar służący do ćwiczeń i gry w golfa. Dzięki zaawansowanej technologii możemy zobaczyć piłkę w locie oraz otrzymać informacje zwrotną w postaci parametrów uderzenia takich jak: dystans piłki w powietrzu, dystans całkowity, prędkość piłki, prędkość główki kija, kąt startu piłki, ilość obrotów piłki, kierunek startu piłki czy oś obrotu piłki. Jego zaletą jest precyzja i mnogość różnego rodzaju trybów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy graczy na trening indywidualny lub grupowy – przewidujemy zajęcia dla dzieci (różne grupy wiekowe) oraz dorosłych z trenerami golfa, a także rundy towarzyskie na znanych polach golfowych takich jak choćby TPC Sawgrass (posiadamy grę Jack Nicklaus Perfect Golf). Podczas zajęć z trenerami można doskonalić praktycznie każdy aspekt gry wedle własnych upodobań. Rundy towarzyskie to doskonała okazja na wspólnie spędzenie czasu (jednorazowo grupa może liczyć maksymalnie 4 osoby grające). Warto pamiętać, że swing golfowy to ruch ponad 130 mięśni całego ciała, dzięki czemu jest to sport ogólnorozwojowy. Można go także uprawiać w każdym wieku, o ile nie ma na to przeciwwskazań od lekarza.